23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenlerle Kutlandı
 
Atatürk İlk ve Orta Okulu Bahçesi’ nde düzenlenen tören, Atatürk Anıtı'na, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenk sunması, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98.yıl kutlama programı kapsamında; çocuklarımız Kaymakamımızı ziyaret etti. Kaymakamlık Makamına Atatürk İlkokulu 4-A sınıfı öğrencisi Duru Naz ÖZTÜRK oturdu.
 
İlçemiz Okullar arası şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere; Kaymakam BEŞİKCİ ödüllerini takdim etti.
 
Öğrencilerimizin hazırladığı gösteriler ilgiyle izlendi. Çuval ve elma yeme yarışması da renkli sahneler oluşturdu. Öğrenciler şiirler okudu. Halk Oyunları ve Yöremize özgü folklor gösterisi eşliğinde tören sona erdi.
 
Atatürk İlk ve Orta Okulu bahçesi’ nde düzenlenen törene;
 
İlçemiz Kaymakamı Sn. Murat BEŞİKCİ, Belediye Başkanı Sn. Refik KURUKIZ, Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Kamu Personelleri, STK’ lar, Siyasi Parti Temsilcileri, Öğrenci Velileri ve Vatandaşlar katıldılar.
 
Kaymakam BEŞİKCİ; Bu yıl 98' si düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine katılan herkesi canı gönülden selamlayarak, bütün çocukların bayramını kutladı.